Od oldschoolowej klasyki po nowoczesność

portfolio

Widząc wyjątkowy styl i niepowtarzalny charakter ręcznie malowanych pojazdów nikt nie przejdzie obok nich obojętnie

RĘCZNE MALOWANIE SAMOCHODÓW

W czasach gdy wszystko jest do siebie podobne, pinstriping to świetna forma wyróżnienia się z tłumu. 

Amerykańskie samochody to ikony motoryzacji, ze wspaniałą historią i unikalnym designem. Amcarowe kształty i linie są wręcz stworzone do podkreślenia ich malowanymi prążkami, które dodatkowo uwydatnią piękno tych pojazdów. 

W moim portfolio możecie zobaczyć, że ręczne malowanie samochodów, to nie tylko tak zwane szparunki- długie linie wzdłuż karoserii, ale również malowane tapicerki, pokrywy schowków, zdobienia klamek i słupków, ozdoby na drewnianych elementach i wiele, wiele innych ręcznie malowanych dodatków na różnych elementach samochodu. W galerii znajdziecie również ręcznie malowane samochody  wyprodukowane poza USA.

Zapraszam do oglądania.

Ręczne malowanie samochodów
Ręczne malowanie szparunków w trakcie prac

RĘCZNE MALOWANIE MOTOCYKLI

Dla motocyklistów ręcznie malowane napisy, agresywne wzory lub delikatne ozdoby są tak samo ważne, jak akcesoryjne elementy, bo kto tak naprawdę chce jeździć identycznym motocyklem jak sąsiad? Fabryka- to tylko baza dla Kultury Kustom.

Jako doświadczony pinstriper kładę ogromny nacisk na jakość i precyzję mojej pracy. Zrozumienie, jak ważne są motocykle dla ich właścicieli, sprawia, że podejmuję się każdego projektu z pełnym zaangażowaniem. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość wykonania i pełne zadowolenie z efektów mojej pracy.

Nie ma dwóch identycznych projektów – każdy jest wyjątkowy, tak samo jak osoba, która jest jego właścicielem.

Zapraszam do oglądania.