tego można się nauczyć

Kurs pinstripingu

Gdy wymalujesz litr farby zobaczysz różnicę, a zacząć możesz już dziś

O kursie pinstripingu

Bezsprzecznie pinstriping, to niezwykła sztuka precyzyjnego i kunsztownego zdobienia. Kurs pinstripingu może stać się dla Ciebie przepustką do świata niesamowitej kreatywności. Dlatego wejdź w fascynujący świat linii i wzorów.

Kurs pinstripingu, to intensywny i praktyczny autorski program, który odkryje przed Tobą tajemnice tego tradycyjnego rzemiosła. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym entuzjastą lub też masz jakieś artystyczne doświadczenie, ten kurs zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz, aby posiąść umiejętności pinstripingu i zabrać Cię na wyższy poziom twórczej ekspresji.

Podczas kursu będziesz mieć okazję pracować z wyjątkowymi narzędziami, które są niemal nieznane zwykłym śmiertelnikom. Jako osoba z większym doświadczeniem poprowadzą Cię przez różne techniki, style i strategie, abyś mógł eksperymentować i rozwijać swoje umiejętności. Na kursie  nauczysz się podstawowych technik pinstripingu, ale także dowiesz się, w jaki sposób dobrać kolory, komponować wzory i tworzyć unikalne projekty. Będziesz miał również okazję praktykować z różnymi pędzlami i farbami, co pozwoli Ci łatwiej dokonać zakupów narzędzi które będą dla Ciebie wygodne.

Kurs pinstripingu jest nie tylko nauką rzemiosła, ale także wspaniałą artystyczną przygodą, która rozwija wyobraźnię i umiejętność wyrażania siebie w unikalny sposób. Ponadto poznasz społeczność entuzjastów pinstripingu, którzy podzielają Twoją pasję i którzy mogą stać się inspiracją dla Twojej twórczości. Czy jesteś gotowy, aby zanurzyć się w świecie pinstripingu i odkryć swoją nieodkrytą moc? 

Pędzle do pinstripingu
Pędzle do pinstripingu

Na kursie pinstripingu poznasz:

Informacje podstawowe

Uczestnik kursu otrzymuje na własność wyprawkę w postaci podstawowych narzędzi i materiałów niezbędnych do podjęcia samodzielnych ćwiczeń w domu.

Kurs trwa 2 dni ( 18 godzin lekcyjnych ) w tym teoria około 1 godziny, reszta czasu przeznaczona jest na praktykę.

Całkowity koszt kursu to 3000 zł brutto, w cenę wliczony jest nocleg i wyżywienie.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.