Co mogę dla Ciebie zrobić?

Napisz już dziś

W każdej mojej pracy to ty robisz pierwszy krok, a ja jedynie stawiam kropkę nad i

Porozmawiajmy

To najlepszy sposób komunikacji

Chcesz porozmawiać na temat personalizacji Twojego pojazdu, lub masz jakieś pytania które chcesz zadać? Bez stresu napisz do mnie w panelu kontaktowym zostawiając swój numer telefonu.

Zazwyczaj nie odpisuję na wiadomości z panelu kontaktowego , ale zawsze oddzwaniam na numer podany w wiadomości w 99% jeszcze tego samego dnia. 

Podczas rozmowy poproszę Cię o przesłanie zdjęć pojazdu na adres mailowy, oraz o to abyś opowiedział mi o swoim pomyśle na ten projekt, oczywiście jeśli taki pomysł masz. Jeśli nie, zostaw to mnie. Pomogę Ci w doborze kolorów, stylu malowania, oraz umiejscowienia wzorów. Wiedz, że to co tworzę, nie jest przypadkową plątaniną linii, ale bardzo przemyślaną kompozycją dostosowaną do bryły danego pojazdu.

Pinstriping  w USA to zawsze wielka niespodzianka, gdyż tradycyjnie klient nie widzi projektów, tylko już spersonalizowany pojazd. To jest wspaniałe! Ale jako że mieszkamy w trochę innej części świata, to na życzenie klienta pokażę szkice.

Kolejnym etapem jest ustalenie ceny, terminu i miejsca w którym będę malował. Nie martw się transportem, zdaję sobie sprawę z tego, że łatwiej przemieścić mnie do Twojego garażu, lub na zlot motoryzacyjny na którym będziesz, niż Twój pojazd przywieźć do mnie.

Gwarancję terminu i miejsca pieczętuje wpłata ustalonej wcześniej zaliczki.

Do usłyszenia:)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Pola wyboru